Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ensoroot/domains/klinikaestetiqa.pl/public_html/wp-content/plugins/unyson/framework/core/components/extensions/manager/class--fw-extensions-manager.php on line 3665
o Klinice – Klinika Estetiqa Wroclaw

o Klinice

Klinika ESTETIQA

Klinikę ESTETIQA stworzyły osoby z wieloletnim doświadczeniem i wspólnej pasji jaką jest kosmetologia i medycyna estetyczna.

W naszej klinice stawiamy na profesjonalizm, najwyższą jakość proponowanych zabiegów oraz wyjątkową atmosferę.

Posiadamy sprzęt nowej generacji a naszą pracę opieramy na preparatach naturalnych najwyższej jakości.

Naszym celem jest zdrowie, zadbany wygląd i dobre samopoczucie odwiedzających nas Klientów,dlatego stosując podejście holistyczne i łącząc specjalistyczną wiedzę z wielu dziedzin ,potrafimy skomponować skuteczne zabiegi dające trwałe efekty.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów i skorzystania z naszych usług.

Rekomendacje
 
 

O nas

Magdalena Bałasz

Ukończyłam studia kosmetologiczne we Wrocławiu. Od kilku lat pracuję w branży kosmtologicznej a także medycznej. Kosmetologia i medycyna estetyczna są moją pasją dlatego staram się ciągle podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie oraz skrupulatnie staram się ocenić stan zdrowia skóry,co sprawia, że proponowane przeze mnie zabiegi przynoszą oczekiwane rezultaty a co za tym idzie także zadowolenie klienta.

Moja praca jest moją pasją dlatego wkładam w nią nie tylko umiejętności i zaangażowanie ale także serce…

Certyfikaty

Sebastian Bałasz

Opis wkrótce

 

 

 

 

 

Certyfikaty