Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ensoroot/domains/klinikaestetiqa.pl/public_html/wp-content/plugins/unyson/framework/core/components/extensions/manager/class--fw-extensions-manager.php on line 3665
Twarz – Klinika Estetiqa Wroclaw

Twarz

Skóra pełni w naszym organizmie bardzo ważną funkcję, przede wszystkim chroni nas przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Skóra twarzy (cera) jest najbardziej narażona na takie działanie.

Od rodzaju cery zależy jej sposób pielęgnacji. Każdy rodzaj cery inaczej reaguje na zabiegi i wymaga innego traktowania. Dlatego, aby dobrze wykonać jakikolwiek zabieg, należy właściwie określić rodzaj skóry.

W naszej klinice każda wizyta poprzedzona jest odpowiednim badaniem skóry oraz jej kwalifikacją tak aby każdy zabieg był perfekcyjnie dobrany, a jego wykonanie dawało pożądany efekt.

Równie ważna jest odpowiednia pielęgnacja domowa, dlatego w naszej klinice posiadamy odpowiednią gamę kosmetyków do domowych zabiegów i pielęgnacji.