Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ensoroot/domains/klinikaestetiqa.pl/public_html/wp-content/plugins/unyson/framework/core/components/extensions/manager/class--fw-extensions-manager.php on line 3665
Mandel White Kit – Klinika Estetiqa Wroclaw

Mandel White Kit

Mandel White Kit

Profesjonalny zabieg stworzony specjalnie do redukcji przebarwień skórnych.
Rozjaśnia i redukuje istniejące przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych plam.

Zestaw zabiegowy składa się z dwóch produktów:

MANDEL WHITE Peeling 5 ml:
Roztwór do jednorazowego użytku na bazie kwasu migdałowego, laktoferyny, kwasy cytrynowego, kwasu fitowego i antyoksydantów. Do użytku profesjonalnego.

MANDEL WHITE Cream 15 ml:
Krem podtrzymujący o działaniu rozjaśniającym, który stanowi kontynuacje profesjonalnego zabiegu rozjaśniającego. Do stosowania w domu przez pacjenta pomiędzy zabiegami w gabinecie.

Wskazania

Przebarwienia skóry twarzy jak: melasma, cholasma, przebarwienia pociążowe, posłoneczne i starcze

Stosowanie

MANDEL WHITE Peeling

Nakładać na oczyszczoną powierzchnię skóry (Mandel Pre Peel) za pomocą pędzelka do peelingów. Pozostawić na 10/20 minut lub krócej w przypadku wystąpienia rumienia. Usuwać wodą lub nasyconym roztworem sody (wodorowęglanu sodu). Na dokładnie osuszoną skórę nałożyć MANDEL WHITE CREAM lub w przypadku wystąpienia silnego rumienia zastosować krem NEUTRAL POST PEEL.

MANDEL WHITE CREAM stosowanie tego kremu jest integralną częścią zabiegu. Jako kontynuacja zabiegu musi być stosowany przez pacjenta w domu pomiędzy kolejnymi zabiegami w gabinecie. Należy stosować dwa razy dziennie na dokładnie oczyszczoną skórę.

Procedura zabiegowa

  1. Demakijaż
  2. Kwas Mandel
  3. Maska odżywcza
  4. Krem

Cena

Jeden zabieg: 200zł
Trzy zabiegi: 550zł
Pięć zabiegów: 800zł